Jeśli nie wiesz...
jak spędzić wakacje...
nie chcesz, aby to był stracony czas...
chcesz poznać nowych ludzi, pełnych radości, uśmiechu i otwartości...
I zależy Ci, aby to był wyjątkowy, niepowtarzalny, pełen doświadczeń życiowych i duchowych czas, to zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Grupy Akademickiej "Przezroczystej".
Tu na pewno nie zabraknie uśmiechu na twarzach, radości, smutku, łez czy też trudnych chwil, ale razem we wspólnocie możemy osiągnąć dużo więcej i poznać niesamowitych ludzi, o których każdego dnia się ocieramy.
Wychodzimy 21 lipca 2010 r. (środa) z Bydgoszczy, a wchodzimy na Jasną Górę 31 lipca 2010 r. (sobota).
Codziennie wędrujemy, by z każdym krokiem być bliżej tronu Naszej Kochanej Matki Maryi.
Podczas wędrowania jest czas na modlitwę, granie, śpiewanie, wspólną dobrą zabawę, spotkania ze znanymi ciekawymi ludźmi, konferencje, słowo naszego Przewodnika - Duszpasterza Akademickiego ks. Krzysztofa Buchholza, a także na wspólne tańce, harce i wygłupy. Zapewniamy jeszcze wiele innych atrakcji każdego dnia.
Spotkanie pielgrzymkowe 18 lipca 2010r. godz. 19:30.
Koszt - 98 zł.
Informacje i zapisy u Iwony Pozorskiej:
tel. 506 480 080
e-mail: iwona.pozorska@martyria.pl.
Przy zapisach obowiązuje bezzwrotna wpłata 50 zł.
Liczba miejsc ograniczona
Autor: Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego "Martyria"